کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)

اثر کریس تبتس از انتشارات پرتقال - مترجم: امیرحسین دانشورکیان-داستان کمدی

رفعت خاچارداریان بدون داشتن اولين سال تحصيل در دبيرستان، در خانه به مشکل برخوردار است. خوشبختانه، تا به حال بهترین برنامه سال را داشته است، اگر تنها بتواند آن را بکشد: با بهترین دوستش، لئوناردو Silent به او اهمیت می دهد، رفیع تلاش می کند تا هر حکمی را در مدارک خود، قوانین ظالمانه را از بین ببرد. آدامس جویدن در کلاس - 5000 امتیاز! در حال اجرا در راهرو - 10،000 امتیاز! کشیدن زنگ هشدار آتش - 50،000 امتیاز! اما زمانی که بازی Rafes شروع به دست زدن به او، جهنم باید تصمیم بگیرد که آیا برنده شدن همه چیز مهم است، یا اگر در نهایت آماده مقابله با قوانین، قلدر و حقیقت است که اجتناب از آن است.


خرید کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)
جستجوی کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا) در گودریدز

معرفی کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا) از نگاه کاربران
** spoiler alert ** I think its people that make the situation theyre in to turn out to be the worst or the best. So something like @Middle School: I made it the worst years of my life@ would fit the story better. The protagonist Rafe just ruins his best time of life (Come on Middle school is not that bad) as much as he can because of no clear reason (but I call it puberty stage). So Its him who makes his life miserable and then gets away with everything and goes to an art school in the end.
I think what this book is trying to tell is that detention is not that effective for students who are mentally ill and people who break the rules mostly suffer from something in their family. Thats why they cant sit still while theyre at school, they want to prove their existence.
To top it off, I think his story was quite serious rather than funny (which it tried to be). and.. ahem .. a liiittle boring )
________________________________________________________
عنوان کتاب : دوران راهنمایی: بدترین لحظات زندگی من
داستان راجع به یک پسر درس نخوانه که به محض اینکه وارد مدرسه ی راهنمایی می شه تصمیم می گیره که هر چی قانون وجود داره رو بشکونه و به قول خودش حالش رو ببره... دویست و هشتاد صفحه راجع به اینه که این پسر چه جوری یکی یکی قانون ها رو می شکنه و از مدرسه اخراج می شه و آخرش هم وارد هنرستان میشه....
در کل کتاب جالبی نبود، اولش خوب شروع میشه اما هر چی داستان جلوتر میره خیلی تکراری و کسل کننده میشه.

مشاهده لینک اصلی
عجیب و غریب

مشاهده لینک اصلی
کتاب دیگری با خواننده جوان من ساخته شده است. در حالی که طنز کتاب بیشتر من را از دست داد، گوش بیمار از شنوندگان مدرسه من بسیار سرگرم بود.

مشاهده لینک اصلی
مدرسه راهنمایی: بدترین سالهای زندگی من یک کتاب بسیار خنده دار در مورد یک پسر رفعت کچادرانی است که در مدرسه جدید وارد کلاس 6 می شود. در اولین روز او با سرپرست شر و معاون وی، آقای دوایت و خانم دیکلر دیدار می کند. همچنین بهترین دوستش لئو با بهترین مشاوره با او است. راف می بیند که مدرسه دارای یک دسته از قوانین مسخره است و می یابد شماره خود را یک هدف @ عملیات R.A.F.E. @ AKA قوانین Arent برای همه. معنی رفع هر حکم در کتاب است. من فکر می کنم نویسنده با هدف سرگرم کردن خواننده با داستان خوب گفت. نوشتن در کتاب خنده دار است و برای من خوب است. به نظر می رسد این کتاب ضعف نداشته باشد، به جز کمبود برخی از ویژگی های شخصیتی، اما قدرت زیادی مانند کمدی عالی، داستان نویسی خوب و شخصیت های عالی داشت. به طور کلی این کتاب یک 10/10 بود و من آن را به تمام سنین توصیه می کنم اگر دوست دارند خنده بدهند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب، @ Middle School: The Worst Years Of My Life @، در مورد یک پسر به نام رفیع صحبت می کند که همیشه با قوانین بازی می کند و همیشه بچه خوبی بود. اما، هنگامی که وسط شروع شد، داستان کاملا متفاوت بود. به عنوان یک مدرک ششم، او به مدرسه راهنمایی بسیار جدید بود و هیچ انتخابی نداشت اما به قوانین برود. اما، یک بار کلاس 7 شروع سرگرم کننده آغاز شد. او قصد داشت هر حکمی که در مدرسه شناخته شده بود شکسته شود و هر حکم به عنوان امتیاز به دست آمد. قوانین بیشتری که نقاط بیشتری را به دست آورده اید، امتیاز بیشتری کسب می کنید که بیشتر شما را سردتر می کند. اما، رفع انتخابی داشت، می توانست قوانین را بپذیرد و با پدر و مادرش فریاد بزند، اما جالب ترین بچه در کلاس / مدرسه باشد، قوانین را برآورده کند و در کلاس های هشتم مورد آزار و اذیت قرار بگیرد و به عقب برود از پدر و مادرش من این کتاب را به بسیاری از دوستانم توصیه میکنم زیرا احساس می کنم واقعا از محتوای و معنی این کتاب لذت بردم که واقعا از این کتاب لذت بردم و امیدوارم بیشتر از این نوع از کتاب ها.

مشاهده لینک اصلی
ایو سعی کرد قبل از این نویسنده را بخواند و یک شکست را ثابت کرد، بنابراین می خواستم یکی از @ lighter @ works های خود را امتحان کنم تا یک عکس دیگر به او بدهم. من خیلی خوشحال شدم، چون کتاب بسیار لذت بخش و سرگرم کننده بود. من رافع و لئو خاموش را دوست دارم یکی دیگر از کتابهای من فقط در نیمه راه بود، قبل از اینکه من بخواهم یکی از آنها را بخوانم. این کار تا زمانی ادامه پیدا می کند که من می خواهم کتاب بعدی. در حال حاضر، در دست من * نگه داشتن دست * دادن!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مدرسه ... است (چه وضعیه بابا)


 کتاب من جوکم: یک داستان نوجوانانه
 کتاب بی بال و پر
 کتاب دگردیسی در ضیافت
 کتاب بدبیاری های مکس کرامبلی: قهرمانی در کمد
 کتاب دگردیسی در ضیافت
 کتاب خانه درختی 26 طبقه